Jak jsem již uvedla v Aktualitách toto vystoupení hodnotím jako velmi zdařilé. Jistě, že vše nebylo dokonalé, ale to je samozřejmé a běžné na každém vystoupení. Avšak většina tance se povedla nad očekávání dobře. Poprvé jsme tancovali v párech a myslím, že tato sestava se nám osvědčila. Pánové nás nezklamali a odvedli výborný výkon. Ačkoli počasí bylo velmi horké, tak jsme to pojali sportovně (ostatně nic jiného by nám ani nezbylo:-)) a snažili se dotáhnout vše do zdárného konce, což se také podařilo. :-)
Po celé odpoledne bylo o nás velmi dobře postaráno a my nemůžeme na celém průběhu akce vytknout vůbec nic. Byli jsme obklopeni přátelskou atmosférou místa i obyvatel, což bylo na naši trému jako hojivý balzám:-) Měli jsme možnost nakouknout, jak takové hody probíhají a také se z části podílet na jejich průběhu, za což jsme moc rádi. Myslím, že by se mnou všichni škrpálníci souhlasili, kdybych řekla, že se nám tato akce velmi líbila a rádi na ni budeme vzpomínat:-)

Jsem moc ráda, že nám Škrpál "vstává z mrtvých," na to můžu už jen dodat: "Doufám, že nám tento elán velmi dlouho vydrží a že nás jentak neopustí:-)"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one